Foursquare’den yeni bir servis geliyor: Pilgrim

Foursquare COO’su Evan Cohen Microsoft Türkiye ofisinde gerçekleşen Etohum kafe toplantısında daha akıllı bir Foursquare’in çok yakında hayatımıza gireceğinin sinyallerini verdi. Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte sunumuna İstanbul’daki günlük check-in trendlerini anlatarak başlayan Cohen, Foursquare’in yeni servisinden de ilk kez bahsetti. Pilgram olarak adlandırılan pasif öneri servisi sayesinde check-in yapmamış olsanız bile, Foursquare sizin nerede olduğunuzu bilecek, telefonunuzun ana ekranında arkadaşlarınızın bulunduğunuz lokasyon yakınında bıraktığı tipleri size gösterecek.

Foursquare’in vizyonunu “Gerçek dünyanın Google’ı olmak” olarak ifade eden Evan Cohen’in Webrazzi’ye verdiği röportajı buradan okuyabilirsiniz.

Foursquare COO’su Evan Cohen İstanbul’da!

Foursquare COO’su Evan Cohen 26 Şubat 2014 Çarşamba günü Etohum kafe toplantısına konuk olacak. Saat 17.00’da Microsoft Merkez Ofisi’nde gerçekleşecek olan toplantıda, Evan tecrübelerini ve Foursquare ile ilgili gelişmeleri katılımcılarla ve girişimcilerle paylaşacak. Toplantıya katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.