Swarm’dan Nostaljik Bir Sürpriz

Yeni mekan keşfi, arkadaşlarımızla sosyalleşme ve check-in için kullandığımız uygulama Swarm’a gelen güncelleme ile kullanıcılar bir sürprizle karşılaştı.

Foursquare’in eski versiyonunda kullanıcıların en çok sevdiği özelliklerden biri olan mayor’luk geri geldi.

Kullanıcıların check-in yaparak kazandıkları mayor ünvanı çeşitli rozetler kazanmasına da imkan veriyor. Bu yeni güncellemeyi bir oyun tadında tanıtan Swarm, bu oyunun kurallarını uygulama içerisinde kullanıcılarına aktarıyor. Son 30 gün içerisinde, bir mekanda herkesten daha fazla check-in yaparak o mekanın mayoru olabileceğinizi söylüyor.

iOS ve Android güncellemelerini yaparak sen de bu eğlenceli oyuna katıl!

Swarm’a yeni güncelleme geldi!

Hızlı bir şekilde arkadaşlarımızı bulup, yer bildirimi yapmamıza imkan veren uygulama Swarm, mesaj özelliğiyle oldukça ses getirmişti. Yeni gelen güncellemeyle birlikte birbirinden farklı ve eğlenceli sticker’ları check-in’lere ve fotoğraflara ekleme fırsatı sunuyor.

Eklenen 100 yeni sticker ile Foursquare’de eskiden olduğu gibi rozet mantığı yeniden gündeme gelmiş durumda. Kullanıcıların sticker defterlerine yeni eklenen sticker’ları ekleyebilmeleri için farklı türde mekanlara checki-in yaparak sticker’ların kilitlerini açmaları gerekiyor.

Ayrıca kullanıcıların mayorship özelliğini geri istemelerine kulak veren Swarm, çok yakında bu özelliğin geri geleceğini söyledi.

iOSAndroid ve Windows Phone ‘lardan güncellemenizi yapıp, eğlenceye katılabilirsiniz.