Swarm’da coin’leri harcama zamanı!

Swarm’a yeni gelen güncelleme ile artık coin’lerimiz daha da değerleniyor. Her check-in yaptığımızda kazandığımız coin’ler ile bir süredir tanışıyoruz. Hepimiz uzun zamandır yaptığımız check-in’lerle coin’lerimizi biriktirdik ve şimdi onları harcama şansımız var.

Pamuk eller cebe! Artık sticker’ları yükseltmek için coin’lerimizi kullanabiliriz. Peki bunu nasıl yapıyoruz?

Bildiğimiz gibi gittiğimiz mekanlara check-in yapıp doğru sticker’ı kullandığımızda ekstra coin kazanıyoruz. Şimdi bu zor kazanılan coin’leri sticker’ları yükseltmek için kullanma zamanı! Ve bu yükseltilmiş sticker’lar sayesinde sonraki check-in’lerimizde coin’lerimizi daha da arttırabiliriz!

Uygulamayı güncellediğinizde Sticker’larınızı çoğaltma seçeneklerini detaylıca göreceksiniz. Swarm’ın iPhone ve Android için geliştirmiş olduğu bu yeni güncelleme ile Leaderboard’da en üst sıralarda yer almanız artık çok daha kolay! Swarm’ın bu yeni güncellemesi en kısa zamanda Windows Phone’a da gelecek.

Swarm Artık Daha Heyecanlı

Swarm 3.0 ile Mayor olma özelliğini yeniden deneyimlerken; yeni bir sticker oyunu ve Şimdi Burada gibi yeni özelliklerle tanışacaksınız.

21.08.2015 – Swarm’u lanse ederken odak noktamız öncelikle hızlı ve kolay olmasıydı. Kimlerin yakında olduğunu kolayca görebilmenizi ve çaba göstermeden buluşma ayarlayabilmenizi istedik. Geçtiğimiz aylarda Swarm’da bazı büyük değişiklikler yapmaya başladık. Hala çok hızlı ve kolay check-in ve mesajlaşma özelliğine sahipsiniz, bunlarla birlikte yeni bir sticker oyunu ekleyerek ve Mayor’lıkları geri getirerek uygulamaya biraz daha eğlence kattık. Bu haftadan itibaren arkadaşlarınızla skor tablosunda üst sıralarda yer almak için yarışabileceksiniz ve kimin en ilginç haftayı geçirdiğini görebileceksiniz.

Artık her check-in’de skor tablosunda üst sıralara tırmanmanıza yarayacak puanlar kazanacaksınız. Rutininiz dışındaki veya mayor’lık aldığınız check-inler için ekstra puanlar kazanabileceksiniz. Şimdilik bu puanlar arkadaşlarınızı geçmenizi ve övünebilmenizi sağlayacak ama sırada yeni eklenecek başka özellikler de olacak. Ayrıca, her check-in’inizde size daha da akıllı veriler göstereceğiz.

Bu güncellemeyle birlikte aynı zamanda “Şimdi Burada” özelliği ekledik. Bu sayede artık bir yere check-in yaptığınızda orada başka kimlerin olduğunu çok daha kolay ve hızlı bir şekilde görebileceksiniz. Bu sayede arkadaşlarınızla karşılaşma şansını kaçırmayacaksınız. Ayrıca mesajlar ve bildirimleri birleştirerek daha kolay bir kullanım sunuyoruz.

Swarm 3.0 ile birlikte en sevdiğimiz üç oyun birden uygulamamızda bir araya geliyor: check-in yaparak sticker kazanmak, puan sistemiyle arkadaşlarla yarışmak ve en çok gittiğiniz yerlerin Mayor’ı olmak için meydan okumak. Gelecek aylarda başka sürprizler de gelecek, çünkü biz oyunları çok seviyoruz.

İletişim:
foursquare@publik.com.tr