Düşündüğünden Daha Yakın!

LinkedIn Ay’a gitmen için sana yardım edebilir!
LinkedIn Nasa ile çalışmaya başladığında beklenmeyen bir veri ile karşılaştı.

3 Milyon ABD’li LinkedIn üyesinin profilleri incelendiğinde astronot olmak için nitelikli oldukları ortaya çıktı! Astronot olmak bazılarımızın çocukluk hayaliydi belkide fakat LinkedIn bunun aslında hayalden öte, çok da ulaşılabilir olduğunu kullanıcılarına hatırlattı.

LinkedIn kurulduğundan beri kullanıcılarının hayallerini süsleyen kariyer imkanlarını kullanıcılarına en iyi şekilde sunmayı amaç edinmiş bir mecra. Ayrıca LinkedIn kurulduğundan bu yana küresel iş gücünün her bir üyesi için ekonomik bir fırsat yaratmaya çalıştı. Bunun yanında liderler ve yüksek düzey yöneticiler, LinkedIn kullanıcılarının kariyerlerindeki ilk adımı daha rahat atabilmeleri için kendi hikayelerini LinkedIn özelinde paylaştılar. ABD başkanı Barack Obama bile, kendi başarı hikayesinden ilham alınabilmesi için öyküsünü LinkedIn üzerinden paylaştı.

LinkedIn, kariyer hayallerinizin ulaşılabilir olduğunu ve sıradaki hamlenizi nasıl yapmanız gerektiği konusunda her zaman olduğu gibi size kılavuzluk etmeye devam edecek.

LinkedIn’in kullanıcılarına bu konuda nasıl yol göstereceğini merak ediyorsanız bu linke mutlaka göz atmalısınız. 

Resmi duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.