Foursquare’den 19 Mayıs’a Özel Swarm Sticker’ı! (Güncellendi)

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda Foursquare ekibinin ilk kez Türkiye’ye özel bir sticker hazırladığını aşağıdaki yazımızda daha önce sizlerle paylaşmıştık.

19 Mayıs’ı geride bıraktığımız günlerde, sticker’la ilgili verileri sizler için derledik. Derlediğimiz veriler ilk 10 kategori ve mekanı içermektedir.

  • 19 Mayıs gününe özel bu sticker kullanıcılar tarafından en çok evlerde yapılan check-in’lerde kullanıldı.
  • Kullanıcılar evlerin ardından kafelerde ve dış alanlarda bu özel sticker’ı
    check-inlerine eklediler.

  • 19 Mayıs’a özel bu sticker, Anıtkabir’de yapılan check-inler başta olmak üzere, İstanbul Atatürk Havalimanı ve Gündoğu Meydanı’nda yapılan check-in’lerde de yoğun olarak kullanıldı.

Türkiye’ye özel ilk sticker olma özelliğini taşıyan bu sticker, 890,943 kez unlock edildi ve 233,395 kez check-in’lerde kullanıldı.

*****

Bugün Türkiye için özel bir gün; 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı!

Foursquare, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na özel olarak Swarm’da Türkiye’ye özel eğlenceli bir sticker hazırladı.

Foursquare, bu sticker ile kullanıcılarına “Gençlik ve Spor bayramını mı kutluyorsun? Ne yaparsan yap, yeter ki meşaleyi düşürme! İyi eğlenceler!” mesajını veriyor. Verdiği özel mesajın yanı sıra bu sticker Türkiye’ye özel hazırlanmış ilk sticker olma özelliğini taşıyor.

Biz de PUBLIK olarak, gençlerin ve genç kalanların bu özel gününü kutluyoruz!