LinkedIn “Add to Profile” Butonu

Profesyonel bakış açısıyla sosyal ağlar arasında önemli bir yer alan LinkedIn, yeni bir hizmetle karşımızda.

İş tecrübesi ve eğitim bilgilerini profillerine ekleyen LinkedIn kullanıcılarının profilleri diğer kullanıcılara göre 7 kat daha fazla görüntüleniyor. Bu sayede bilgilerini ekleyen kullanıcılar kariyer olanakları için çok daha kolay keşfediliyorlar.

Mezunlar, diğer mezunlar ile uzun süreli bir ilişki halinde oluyor ve kariyer olanaklarına çok daha hızlı erişiyor. Öğrenciler; mezunlar, grup üyeleri ve üniversite çalışanlarıyla iletişim halinde kalıyor ve kolay keşfedilerek karşılarına çıkan birçok fırsattan yararlanabiliyor.

Sadece tek bir tıklama ile kullanıcılar okul ve bölüm bilgilerini “Add to Profile” butonu ile LinkedIn profillerine, e-maillere veya website’lere ekleyebiliyorlar. Aynı şekilde kullanıcılar katıldıkları Sertifika programlarını da bu butonla kolaylıkla profillerine ekleyebiliyorlar.

Üniversiteler için benzersiz bir fırsat sunan Add to Profile butonuyla kullanıcılar üniversitelerin erişebildiği bir topluluk haline geliyorlar. Üniversitelerin öğrencileri ve mezunları onlar için bir marka değeri taşıdığı için, LinkedIn’de bu değeri yaymak üniversitelere değer katıyor.

Add to Profile butonu hakkında detaylı bilgi için addtoprofile.linkedin.com adresini ziyaret edebilirsiniz.