Foursquare, hem logosu hem de arayüzüyle yenileniyor!

Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız yazıda Swarm ile birlikte Foursquare tarafında nelerin değiştiğini paylaşmış, Foursquare tarafında heyecan verici gelişmeler olacağını müjdelemiştik. Beklenen gün geldi ve Foursquare bugün aşağıda göreceğiniz yeni logosunu ve yepyeni arayüzünün ilk görüntülerini Foursquare resmi blogu üzerinden paylaştı.

Kısa süre içerisinde karşılaşacağımız heyecan verici değişiklikler, Foursquare resmi blogunda yer verilen yazıda şu şekilde özetlendi;

  • Birincisi, yarından itibaren, bütün check-in’ler yeni uygulama Swarm’a taşınıyor. Endişelenmenize gerek yok; geçmişte yaptığınız tüm check-in’ler, tüm arkadaşlarınız, tüm fotoğraflarınız, hepsi zaten otomatik olarak Swarm’da mevcut.
  • İkincisi, Foursquare logosu, geçmişte kullanılan check-in işaretinden uzaklaşarak yeni Foursquare’i temsil edecek bir logoya dönüşüyor.
  • Son olarak, yeni Foursquare aşağıda da göreceğiniz gibi yepyeni bir tasarım ile karşımıza çıkıyor. Yeni versiyonuyla daha kişisel bir tecrübe sunacak olan Foursquare, size özel önerilerle, ilgi alanlarınıza uygun mekanları keşfetmenizi sağlamaya odaklanıyor.

Yeni Foursquare ile birlikte reklam modellerinde de bir takım değişiklikler olacak. Hem Foursquare hem de Swarm üzerindeki reklamlar ile ilgili sorularınızı foursquare@publik.com.tr üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.