Adphorus, Facebook Ads PMD Badge’ini alan ilk Türk firması oldu.

Bir PUBLIK girişimi olan reklam optimizasyon yazılımı Adphorus, Facebook’un Ads Preferred Marketing Developer programına seçilen Türkiye’nin ilk firması oldu.

Facebook reklam API’sine erişimi ve data bilimi üzerine yaptığı çalışmalar ile performans pazarlaması alanında farklılaşan Adphorus, algoritmik optimizasyon ve pazarlama otomasyonu ile dönüşümlerinizi artırıyor.

PUBLIK kurucu ortağı ve Adphorus CEO’su Volkan Çağsal şöyle diyor:

“Facebook PMD programının bir parçası olmak bizi çok heyecanlandırıyor. Adphorus performans pazarlamacılarına, Facebook reklamlarından mümkün olan en iyi geri dönüşü sağlamasına yönelik ürünler ve özellikler geliştiriyor. Performans pazarlamacıları için tasarladığımız platformumuz ile özel olarak odaklandığımız EMEA bölgesinde müşterilerimizle yakın çalışma fırsatımız oluyor.”

Trendyol, Gittigidiyor, Lidyana gibi Türkiye’nin önde gelen e-ticaret siteleri ile birlikte yurtdışından da pek çok önemli firma Adphorus’u reklam optimizasyonu ve yönetimi için kullanmaya başladılar. Reklam kampanyalarını ölçeklendirmeyi düşünen firmaların performanslarını artırmayı hedefleyen Adphorus, bu reklamverenler ile tanışmak ve çalışmak için sabırsızlanıyor. Eğer siz de Adphorus ile tanışmak isterseniz hello@adphorus.com ‘a maillerinizi bekliyoruz.